Champagne Bollinger PN TX17

- Wijnhuis Bollinger Champagne
- Land Frankrijk
- Regio Champagne
- Inhoud 0,75L
- Alcoholpercentage 12
- Druif Pinot Noir
- Prod-nr: 7927202
-
Per fles:€ 99,00
Vóór 16u besteld, zelfde werkdag verzonden!
Gratis verzending met PostNL bij 2 flessen van deze wijn of bij € 100!
Champagne Bollinger PN TX17
Al bijna tweehonderd jaar zijn de Champagnes van Bollinger een vaste waarde in het champagne gebied. Het Champagne huis werd in 1829 opgericht in het toonaangevende champagne dorp Ay en heeft sinds haar oprichting altijd fenomenale champagnes gecreëerd. Echte fans van Champagne Bollinger weten maar al te goed dat de grote hoeveelheid Pinot Noir in haar champagne de typische huisstijl van Bollinger is. Deze geliefde druif in de champagne wilde het huis eren, en kreeg een eigen champagne.
Een unieke champagne van de Pinot Noir druif
Champagne Bollinger wil met haar PN TX17 Champagne een eerbetoon geven aan de Pinot Noir. Door een champagne te maken geheel van de Pinot Noir druif, oftewel een Blanc de Noir Champagne, komen alle mooie aspecten van deze druif goed naar boven. Dit is de tweede editie die Bollinger uitbrengt en net zoals bij de eerste editie staan de wijngaarden in het dorpje Verzenay centraal. Deze liggen op een klein half uurtje rijden ten noorden van Ay, maar geeft een heel andere Pinot Noir druif dat op de conventionele wijngaarden van Bollinger.Waarom deze Champagne Bollinger kopen?
Je hebt zeker te weten een unieke champagne in huis, welke ontzettend gewild is bij wijnliefhebbers over de hele wereld. Net zoals bij haar voorganger de PN TX17 komt deze editie ook slechts beperkt naar Nederland toe. Wij hebben gelukkig de nodige flessen, maar nog steeds geldt: OP=OP.Wanneer je de fles Champagne Bollinger PN TX17 hebt, heb je een uniek stukje vakmanschap van Bollinger in handen. Een Champagne waar kwaliteit voorop staat. Een Limited Edition Champagne waar menigeen in katzwijm valt. Allemaal dankzij de diepgang van de Pinot Noir druif. Hierdoor is Champagne Bollinger PN TX17 een echt kroonjuweel.
Hoe smaakt Champagne Bollinger PN TX17
Delicaat, verfijnd en super elegant. Zomaar wat steekwoorden voor deze Champagne. Een echte parel afkomstig uit Ay. Champagne Bollinger PN TX17 is het toonbeeld van de kwaliteit die Bollinger al bijna twee eeuwen in haar macht heeft. Verfijnde aroma’s kiezen je zintuigen bij het ploppen van de kurk. Frisse appel en zachte peren. In de romige smaak ontdek je duidelijk iets van zachte pruimen en geroosterde hazelnoot. Het expressieve smaakpalet doet ietwat exotisch aan. De finale met daarin genuanceerde ziltige tonen in combinatie met vers gebakken brood is er een om nooit te vergeten.59,95
Per fles: € 59,95
195,00
Per fles: € 195,00
99,00
Per fles: € 99,00
115,00
Per fles: € 115,00
87,95
Per fles: € 87,95
149,95
Per fles: € 149,95
325,00
Per fles: € 325,00
375,00
Per fles: € 375,00
138,95
Per fles: € 138,95
395,00
Per fles: € 395,00
117,50
Per fles: € 117,50
189,95
Per fles: € 189,95
1.495,00
Per fles: € 1.495,00