San Leo Vino Spumante Prosecco

- Wijnhuis Borgo Sanleo
- Land Italie
- Regio Veneto
- Inhoud 0,75L
- Alcoholpercentage 11
- Druif Glera
- Prod-nr: 078792
-
Per 6 flessen:€ 12,95 p.s.
Helaas is dit product momenteel niet leverbaar.
Gratis verzending met PostNL bij 12 flessen van deze wijn of bij € 100!
San Leo Vino Spumante Prosecco
Een zacht mousserende Prosecco van San Leo. Gemaakt van 100 procent Glera druiven. Deze druifsoort wat vaak gebruikt bij het maken van zeer bekende Prosecco wijnen. Het wordt vooral geteeld in de regio's Veneto en Friuli Venezia Giulia. En zorgt in deze Prosecco voor fruitige geuren en is in de smaak goed uitgebalanceerd.
Wijngaarden in de beste regio’s van Italië
Sinds 1821 exploiteert de Zonin familie hun wijngaarden en wijnkelder. Ze zijn gevestigd in Gambellara in de provincie Vicenza in het Noordoosten van Italië. De familie is in het bezit van 2000 hectare wijngaarden in de allerbeste regio’s van het zonovergoten land. Een van de merken is San Leo wat wordt vertegenwoordigd door een moderne en ingetogen verpakking wat met name de jonge consumenten aanspreekt. Borgo SanLeo is een regionaal merk dat enkele van de meest karakteristieke wijnregio's in Italië vertegenwoordigt en een brede selectie van de meest populaire druivensoorten biedt. Borgo SanLeo maakt het mogelijk om het unieke karakter van Italiaanse wijnen te ervaren, van Friuli tot Sicilië.Aan het maken van deze San Leo Vino Spumante Prosecco wordt veel tijd en aandacht besteed. De druiven worden allereerst zachtjes geperst en de most ondergaat vervolgens een eerste fermentatie bij een gecontroleerde temperatuur van 10 graden. Hierna wordt de most geklaard, waardoor er een mooi en zuiver sap overblijft. De basiswijn wordt vervolgens overgebracht naar roestvrijstalen tanks onder druk, waar de wijn mousserend wordt gemaakt met behulp van de traditionele Charmat-methode.
De aromatische geur van San Leo Vino Spumante Prosecco
Deze mousserende Prosecco vertoont een bleek strogele kleur met een fijne mousse. In de geur is hij zeer fruitig met hints van bloemen en groene appels. In de mond goed uitgebalanceerd en heeft een goede zuurgraad die de aromatische tonen versterkt. Wat een prachtige Prosecco die perfect is als aperitief, maar ook goed samen gaat met vegetarische gerechten, een lichte pasta of pizza’s.10,16
Per fles: € 11,95 NU: € 10,16