Domaine Boudau Les Clos Rood

- Wijnhuis Domaine Boudau
- 2018
- Land Frankrijk
- Inhoud 0,75L
- Alcoholpercentage 14
- Druif Grenache Noir, Syrah
- Prod-nr: K44073
-
Per fles:€ 12,49
Verzending binnen circa 2 werkdagen.
Gratis verzending met PostNL bij 9 flessen van deze wijn of bij € 100!
Domaine Boudau Les Clos Rood
Vaak heeft de Roussillon, het wijngebied van deze wijn, een dubieuze reputatie. Geheel onterecht. Domaine Boudau Les Clos Rood heeft net dat beetje extra om het verschil te benadrukken tussen een goede en een perfecte wijn. Sensationeel, stevig en verrassend krachtig. Spannend in het glas, wervelend in de mond. Perfect rood waar wij van kunnen blijven genieten.
De wijnen van Domaine Boudau
Domaine Boudau wordt al ruim een eeuw met verve geleid door de familie Boudau. Het begon in 1920 ooit als klein wijnhuis, welke opgericht werd door Hippolyte Boudau. Toen hij in 1940 overleed nam zijn zoon Henri Boudau het wijnhuis over. Hij specialiseerde zich vooral in dessertwijnen, het wijnhuis is immers gevestigd in Rivesaltes, een walhalla voor dessertwijnen.Henri Boudau overleed plotseling in 1967. Hij liet zijn vrouw Anne Marie, en drie jonge kinderen achter. Echter, ging Anne-Marie met net zoveel passie door met wijn maken en wist het wijnhuis op te bouwen tot een autoriteit in de regio. Domaine Boudau was een toonaangevend wijnhuis in Roussillon. In1993 kwamen haar kinderen aan de leiding en het roer werd omgegooid. Vanaf toen is het wijnhuis zich gaan specialiseren in droge wijnen. De wijnen uit de ‘Les Clos’ serie zijn sinds die tijd uitgegroeid tot ware klassiekers.
Hoe smaakt Domaine Boudau Les Clos Rood
Deze rode wijn is een perfecte combinatie van de Grenache Noir (80%) en de Syrah (20%). Het vriendelijke van de Grenache en het stevige en kruidige van de Syrah komen perfect tot elkaar. Mede dankzij de handmatige oogst, waardoor de selectie van de trossen strenger is, zijn de druiven van excellente kwaliteit.Het geeft je een diepe, karakteristieke wijn. Pure smaken van aardbeien en zwarte bessen zijn een genot voor de zintuigen. Een weelderige toets van kersen en jam zorgen voor een glimlach op je gezicht. In de afdronk herken je de Syrah, dankzij het aanwezige kruidje. Een perfectie voor jouw wijnkast.
12,49
Per fles: € 12,49
12,49
Per fles: € 12,49