Esk Valley The Terraces

- Wijnhuis Esk Valley
- Jaar 2014
- Land Nieuw-Zeeland
- Regio Marlborough
- Inhoud 0,75L
- Alcoholpercentage 14
- Druif Cabernet Franc, Malbec, Merlot
- Prod-nr: 14194106
Op voorraad!
-
Per fles:€ 95,00
Gratis verzending met PostNL bij 2 flessen van deze wijn of bij € 100!
Esk Valley The Terraces
The Tarraces is een van de mooiste wijngaarden in Nieuw-Zeeland en is oorspronkelijk gebouwd in 1940 op een steile heuvel. Deze rode wijn wordt dan ook logischerwijs beschouwd als een van de beste wijnen van het land. De parel het juweel van Esk-Vallei. Hij wordt alleen in uitstekende vintagejaren geproduceerd en de opbrengst is altijd laag. De beste wijn van de beste wijngaarden. Een pure wijn met complexiteit, die de grootsheid van een zeer unieke wijngaard uitstekend uitdrukt.
De parel van Esk Valley
Esk Valley is een van de meest toonaangevende wijnhuis van Hawke’s Bay. 20 jaar geleden werd het wijnhuis overgenomen door George Fistonisch, de oprichter van Villa Maria. De start van een succesverhaal. Het is een bijzonder wijnhuis, dat met grote zorg en oog voor kwaliteit haar wijnen produceert. Gordon Russell is de hoofdwijnmaker en staat in heel Nieuw-Zeeland bekend als een bijzonder wijnmaker. Hij is van mening dat de textuur in de wijn net zo belangrijk is als een goede geur en smaak. Het resultaat zjn handgemaakte wijnen die zowel elegant als volwassen zijn en het unieke karakter van Esk Valley weerspiegelen.Handmatige oogst voor Esk Valley The Terraces
De wijngaarden in de buurt van Hawkes Bay beslaat ongeveer een hectare en is beplant met Malbec, Merlot en Cabernet Franc. De bodems zijn complex met een lage vruchtbaarheid en bevatten lagen zeeschelp en kalksteen, afgewisseld met klei en vulkanisch as. De druiven worden met de hand geoogst en vervolgens in de wijnmakerij gesorteerd en ontsteeld. Hierna worden ze overgebracht op een betonnen vat voor fermentatie met wilde gisten. De wijn rijpt 18 maanden in Franse eikenhouten vaten voordat hij zonder filtratie wordt gebotteld.The Tarraces is een diep gekleurde wijn vol zwart fruit, waaronder kersen en bramen. Hij heeft een geweldige structuur met mooie tannines en een gebalanceerde zuurgraad. Hij heeft een prachtig bewaarpotentieel. Als hij jong gedronken wordt vullen Franse eiken tonen het fruit mooi aan, met de tijd zal vooral de complexiteit en wijngaardnuances overheersen.
13,25
Per 6 flessen: € 13,25
Per fles: € 14,75
95,00
Per fles: € 95,00
14,75
Per fles: € 14,75
Alleen per 6 flessen te bestellen
15,95
Per fles: € 15,95
Alleen per 6 flessen te bestellen
15,95
Per fles: € 15,95
Alleen per 6 flessen te bestellen
19,95
Per fles: € 19,95
Alleen per 6 flessen te bestellen
19,95
Per fles: € 19,95
Alleen per 6 flessen te bestellen
22,95
Per fles: € 22,95
Alleen per 6 flessen te bestellen