PostNL Thuiswinkel Waarborg Nix 18
8.8 van 10 uit 6.850 beoordelingen!
Nix 18 Thuiswinkelwaarborg

Anna de Codorniu rose

Anna de Codorniu rose
14,25
    Per fles:€ 14,25

Vóór 16u besteld, zelfde werkdag verzonden!

Gratis verzending met PostNL bij 8 flessen van deze wijn of bij € 100!

Ontvang een waardebon van € 5,- bij aanmelding voor onze nieuwsbrief

Anna de Codorniu rose

Wat een mooie fles deze licht roze fles! Maar niet alleen de fles is een feest, maar ook de inhoud is een fantastisch resultaat. Deze Anna de Codorniu rosé is gemaakt van de Pinot Noir en Chardonnay druiven. De Cava rijpt in de kelders van Codorniu voor maar liefst twaalf maanden, in deze lange tijd ontwikkelt hij zijn fijne mousse (bubbel) en zijn rijke structuur.

De wijngaarden van Codorniu

Zowel de Pinot Noir- als de Chardonnay-druiven komen uit eigen wijngaarden in Lleida, de regio met het meest continentale klimaat in D.O. Cava. Deze locatie biedt de druiven een optimale concentratie, een lagere zuurgraad en een grotere body en intensiteit. De oogst van de druiven vindt halverwege augustus plaats en wordt altijd 's nachts uitgevoerd om de druiven zo vers mogelijk te houden, waardoor het aroma behouden blijft en oxidatie of spontane fermentatie wordt vermeden.

De Chardonnay druiven worden geperst en gefermenteerd bij een gemiddelde temperatuur van ongeveer zestien graden. De Pinot Noir druiven wordt de most drie tot vier uur in contact met de schil gelaten. De roze kleurige most wordt vervolgens gefilterd en begint te gisten bij een gecontroleerde temperatuur. Zodra de gisting is voltooid en de wijnen zijn geklaard, worden ze gemengd en wordt de resulterende wijn gebotteld met de licor de tiraje (een mengsel van suiker en gist). De flessen worden opgeslagen in ondergrondse kelders (bij een constante temperatuur van 17 graden), waar ze een tweede gisting ondergaan, gevolgd door veroudering in contact met de gistmoer. In totaal verblijft de wijn minimaal twaalf maanden in de kelder.

Een verfrissende fruitige Rose van Codorniu

In de geur is deze Anna de Codorniu rosé verfrissend met mooie nuances van rood fruit zoals aardbei, frambozen en kersen. Maar ook zachte indrukken van toast en kersen sap. De smaak is helemaal af, zeer rijkelijk, mooie mousse en veel rood fruit aangevuld met citrus.

Uw bestelling

U heeft nog geen producten in uw winkelwagen.

Anna de Codorniu Brut White Piccolo

  • Spanje
  • Chardonnay , Macabeo , Parellada

4,95

Per fles: € 4,95
Alleen per 6 flessen te bestellen

Anna de Codorniu Brut

  • Spanje
  • Chardonnay , Macabeo , Parellada

14,25

Per fles: € 14,25

Anna de Codorniu rose

  • Spanje
  • Chardonnay , Pinot Noir

14,25

Per fles: € 14,25

Codorniu Ars Collecta Blanc de Blancs

  • Spanje - 2019
  • Chardonnay

21,25

Per fles: € 21,25

Codorniu Ars Collecta Rose

  • Spanje - 2019
  • Pinot Noir, Trepat, Xarello

21,25

Per fles: € 21,25

22,95

Per verpakking: € 22,95

Anna de Codorniu Ice Edition

  • Spanje
  • Chardonnay , Macabeo , Parellada, Xarello

14,25

Per fles: € 14,25

Anna De Codorniu Brut White met 2 Glazen

  • Spanje
  • Chardonnay , Macabeo , Parellada, Xarello

37,95

Per verpakking: € 37,95

Codorniu Ars Collecta Blanc de Noirs

  • Spanje - 2017
  • Pinot Noir, Trepat

21,25

Per fles: € 21,25

Anna de Codorniu MAGNUM Brut White

  • Spanje
  • Chardonnay , Macabeo , Parellada

28,50

Per fles: € 28,50

PerfecteWijn.nl Top 3

Speciaal geselecteerd voor de echte wijnliefhebber

Toscana Da Uve Leggermente Appassite Wit

  • NU 18.26% KORTING
    t/m 31-10-2023
  • Italie - 2022
  • Chardonnay , Garganega, Pinot Grigio, Sauvignon Blanc

8,95

Per fles: € 10,95 NU: € 8,95

Chateau Arnaude Provence Rosé OP=OP

  • NU 24.6% KORTING
    t/m 31-10-2023
  • Frankrijk - 2021
  • Cabernet Sauvignon, Cinsault, Syrah

9,99

Per fles: € 13,25 NU: € 9,99

Barasasso Appassite

  • NU 9.65% KORTING
    t/m 30-09-2023
  • Italie - 2021
  • Montepulciano, Primitivo, Sangiovese

8,99

Per 6 flessen: € 9,95 NU: € 8,99
Per fles: € 10,95 NU: € 9,89