Bolla Chardonnay

- Wijnhuis Bolla
- Jaar 2021
- Land Italie
- Regio Veneto
- Inhoud 0,75L
- Alcoholpercentage 12.5
- Druif Chardonnay
- Prod-nr: 770434
Op voorraad!
-
Per fles:€ 8,95
Gratis verzending met PostNL bij 12 flessen van deze wijn of bij € 100!
Bolla Chardonnay
Bolla Chardonnay is een aangename, op roestvrijstalen vaten gerijpte witte wijn. Niet voor niets is deze witte wijn van Bolla een veel gekozen huiswijn in de horeca. Wat een topper in deze prijsklasse!
De unieke smaken van Italië
In 1893 besloot Abele Bolla om wijn te gaan produceren. Hij woont in het noorden van Italië, in de streek Veneto. Daar runt hij een kleine familieherberg en hij wilde zijn gasten meer dan alleen een verblijf aanbieden. Zo begon het ontstaan van het wijnhuis. De wijnen die hij presenteerde aan zijn gasten bleken een groot succes te zijn. Naar aanleiding hiervan besluit de familie zich volledig te gaan richten op de wijnproductie. Ruim 130 jaar later is het wijnhuis uitgegroeid tot een wereldwijd befaamd wijnhuis. Zij bieden een breed scala aan wijnen met de unieke smaak die kenmerkend is voor de Bolla wijnen.Tegenwoordig worden alle bekroonde Bolla-wijnen met de hand geoogst en gemaakt in Italië. De verschillende smaken van de druiven kunnen worden toegeschreven aan het unieke klimaat, de bodem en de temperatuur van de regio waarin ze worden geteeld. Het doel is om die nuances vast te leggen, zodat je in elk glas Bolla-wijn een authentieke smaak van Italië zult ervaren.
De vinificatie van Bolla Chardonnay
Na de oogst worden er volledig rijpe en gezonde druiven geselecteerd. Na het persen wordt de most die tijdens het persen in contact wordt gehouden met de schil om het aroma te vergroten en de structuur te versterken, gefermenteerd bij gecontroleerde temperaturen. Alcoholische gisting wordt gevolgd door een gedeeltelijke malolactische gisting om de versheid en balans te behouden.In de geur subtiele hinten van citrus, sappige peer, ananas en een tikkeltje vanille. Dat in combinatie met de helder gele kleur van deze Bolla Chardonnay doet ons als veel goeds vermoeden. De smaak is rijkelijk en ook heel zacht. Mooie tonen van perzik, ananas en meloen. Een verfijnde maar wel lange afdronk zorgen dat we lang kunnen nagenieten van deze Chardonnay.
54,95
Per fles: € 54,95
8,95
Per fles: € 8,95
9,95
Per fles: € 9,95
9,95
Per fles: € 9,95
9,95
Per fles: € 9,95
10,95
Per fles: € 10,95
10,95
Per fles: € 10,95
12,95
Per fles: € 12,95
12,95
Per fles: € 12,95
12,95
Per fles: € 12,95
13,95
Per fles: € 13,95
17,95
Per fles: € 17,95
17,95
Per fles: € 17,95
19,95
Per fles: € 19,95
23,95
Per fles: € 23,95
24,95
Per fles: € 24,95
34,95
Per fles: € 34,95